Oferty pracy

Account Executive

Jesteśmy firmą z pogranicza medycyny i technologii teleinformatycznych (MedTech). Zajmujemy się projektowaniem i produkcją sprzętu medycznego (między innymi sensor Warmie) o szerokim spektrum zastosowań w warunkach szpitalnych oraz domowych. Do naszego zespołu szukamy osoby, która jest gotowa wesprzeć nas w rozwoju sprzedaży zarówno w Polsce jak i na rynki zagraniczne poprzez aktywną sprzedaż do klientów jak i wyszukiwanie potencjalnych partnerów do współpracy.

Jaki będzie zakres obowiązków?

  • Kontakt z obecnymi i przyszłymi Klientami;
  • Rozszerzanie bazy kontaktów;
  • Sprzedaż do kluczowych klientów na terenie Polski, Wielkiej Brytanii i UE;
  • Rozwój biznesu i pozyskiwanie nowych klientów;
  • Zarządzanie relacjami z klientami;
  • Przygotowywanie ofert oraz prezentacji;
  • Uczestnictwo w seminariach oraz wydarzeniach branżowych;
  • Wpływ na rozwój portfolio produktów.

Nasze wymagania:

  • przynajmniej 12 miesięcy doświadczenia w dziale sprzedaży (szczególnie na etapach presales, tj. prospecting i kwalifikacja),
  • doświadczenie w sprzedaży na rynkach zagranicznych.
  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim (min. B1 w mowie i piśmie),
  • doświadczenie w pracy z systemami CRM,
  • zorientowanie na cel,
  • analityczne myślenie i umiejętność wyciągania logicznych wniosków.

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży w branży medycznej/technologicznej (sprzedaż produktów i usług firm technologicznych),
  • znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych,
  • zainteresowanie technologią,
  • doświadczenie w obsłudze platformy LinkedIn

Oferujemy:

Pracę w systemie hybrydowy (zdalnie/office)

Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu  o podstawę i premię za wyniki.

Dowolna forma umowy

Dowolność w doborze narzędzi umożliwiających realizację celów

Docelowo możliwość uczestniczenia w programie motywacyjnym (ESOP) dla kluczowych pracowników

Ciągły rozwój w oparciu  o szkolenia, wyjazdy czy płatne kursy.

INFORMACJA

Od 1 grudnia 2023 Wyrób Medyczny WARMIE w dotychczasowej wersji nie jest już dostępny na stronie producenta.

Osoby chcące dokonać zakupu zapraszamy do kontaktu z naszymi dystrybutorami AlmaMed https://almamed.pl/
O nowych wersjach urządzeń WARMIE będziemy informować wkrótce

This will close in 20 seconds