Oferty pracy

Account Executive - MedTech

Warmie Sp. z o.o. I Fundacja Medigent

Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za rozwijanie kanałów dystrybucji i sprzedaż naszego produktu - certyfikowanego bezprzewodowego sensora medycznego do pomiaru temperatury o nazwie Warmie.

O FIRMIE

Jesteśmy firmą, która wykorzystując najnowsze technologie opracowała innowacyjny bezprzewodowy sensor temperatury wraz z systemem do mierzenia i monitorowania temperatury ciała człowieka w sposób ciągły. Jego skuteczność została potwierdzona poprzez nadanie w listopadzie 2020 roku jednego z najwyższych możliwych certyfikatów medycznych (wyrób medyczny klasy IIB).

Firmę tworzą naukowcy z dziedziny medycyny, specjaliści z zakresu elektroniki i telekomunikacji oraz osoby, które z sukcesem wprowadziły na rynek wiele rozwiązań. To pozwoliło nie tylko na opracowanie wysokiej jakości produktu, ale również na współpracę z międzynarodowymi koncernami oraz spółkami notowanymi na GPW.

W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osób do działu handlowego.

OPIS STANOWISKA

Będziesz odpowiadał/-a za rozwój kanałów dystrybucji i sprzedaży wyrobu medycznego klasy IIb - sensora  do pomiaru temperatury Warmie zarówno na rynku krajowym jak i dla dystrybutorów zagranicznych.

Dzięki pracy w młodym i zgranym zespole nie będziesz musiał/-a się martwić o procedury i zawiłą strukturę organizacyjną. Sprawna komunikacja jest jednym z naszych priorytetów.

Rozwiniesz swoje umiejętności sprzedażowe i sieć kontaktów oraz będziesz miał/-a realny wpływ na rozwój produktu i strategii sprzedażowej.

Będziesz miał/-a otwarte ścieżki rozwoju w organizacji w kierunku menedżera sprzedaży, Key Account Managera lub głównej osoby odpowiedzialnej za dystrybucję dla danego segmentu rynku.

CZEGO OCZEKUJEMY

  • Posiadania wiedzy z zakresu budowania kanałów dystrybucji
  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia w sprzedaży rozwiązań medycznych lub pokrewnych,
  • Znajomość rynku medycznego, MedTech lub pokrewnego,
  • Zorientowania na potrzeby klienta i umiejętność tworzenia prezentacji i ofert handlowych
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych oraz zaangażowania
  • Odpowiedzialności za realizację celów sprzedażowych i odpowiedniej obsługi klienta
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie rozmów handlowych.

MILE WIDZIANE

  • Wiedza nt. rozwiązań telemedycznych
  • Umiejętność korzystania z narzędzi wspierających proces sprzedaży: Pipedrive, G Suite, LinkedIn
  • Doświadczenie we współpracy z firmami telemedycznymi, dystrybutorami sprzętu medycznego.
  • Prawo jazdy kategorii B

CO OFERUJEMY W ZAMIAN

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • 4000-5000 zł brutto podstawy + atrakcyjna prowizja od sprzedaży
  • Budżet na rozwój kompetencji zawodowych
  • Sprzęt do pracy (laptop, smartfon)
  • Pracę w młodym i zgranym zespole,
  • Realny wpływ na kształtowanie rozwiązań oferowanych przez firmę,
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Stanowisko pracy w Poznaniu, w willi na Starym Grunwaldzie.

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas: contact@warmie.eu